Start Info Antagning Kontakta oss FAQ

Marianne Lööf

Samordnare

Tel: 0734 - 09 10 32

marianne.loof@mimifolkhogskola.se

Marianne Lööf samordnare vita huset

Ellinor Albrektsson

Kurator

Tel: 0761 - 11 24 78

ellinor.albrektsson@mimifolkhogskola.se

Ellinor Albrektsson, kurator

Joakim Eriksson

Lärare, specialpedagog

Tel: 0730 - 81 86 34, 0738 - 11 61 37

joakim.eriksson@mimifolkhogskola.se

Joakim Eriksson, Specialpedagog, lärare

Alinde Thorén

Deltagarstöd

Tel: 0730 - 89 29 43

alinde.thoren@mimifolkhogskola.se

Alinde Thorén, deltagarstöd

Elisabeth Falkelöf

Deltagarstöd

Tel: 0761 - 05 25 42

elisabeth.falkelof@mimifolkhogskola.se

Elisabeth Falkelöf, deltagarassistent

Mikael Lagnebrant

Lärare, IT-ansvarig

Tel: 0730 - 81 28 34

mikael.lagnebrant@mimifolkhogskola.se

Mikael Lagnebrant, master of the universe

Karin Eriksson

Lärare

Tel: 0730 - 80 02 64

karin.eriksson@mimifolkhogskola.se

Karin Eriksson, lärare

Tatiana Drakinskaya

Lärare

Tel: 0730 - 67 32 17

tatiana.drakinskaya@mimifolkhogskola.se

Tatiana, lärare

Johanna Potter

Lärare

Tel: 0730 - 81 75 53

johanna.potter@mimifolkhogskola.se

Johanna Potter, lärare

Ann Malmberg

Lärare

Tel: 0730 - 70 06 83

ann.malmberg@mimifolkhogskola.se

Ann Malmberg, lärare

Hannes Lundkvist

Lärare, biträdande rektor

Tel: 0730 - 68 98 34

hannes.lundkvist@mimifolkhogskola.se

Hannes Lundkvist, lärare

Patrik Palm

Lärare

Tel: 0730 - 76 64 19

patrik.palm@mimifolkhogskola.se

Patrik Palm, lärare

Eva Simmons

Lärare

Tel: 0730 - 68 68 95

eva.simmons@mimifolkhogskola.se

Eva Simmons, lärare

Talat Ibrahim

Lärare

Tel: 0730 - 67 26 55

talat.ibrahim@mimifolkhogskola.se

Talat Ibrahim, lärare

Roger Andreasson

Styrelseordförande

Tel: 0709 - 70 84 30

roger.andreassonm@mimifolkhogskola.se

Roger, styrelseordförande

Isabell Svedberg

Studieadministratör

Tel: 0730 - 83 83 46

isabell.svedberg@mimifolkhogskola.se

Isabell, studieadministratör

Mimi folkhögskolas lokaler, dörren bredvid Bar Solo. Närmsta hållplats: Masthuggstorget eller Järntorget.

Ring på 0730 - 68 98 34 för att bli insläppt